Historia naszej firmy

Historia firmy

Czyli „kamienie milowe” naszej działalności.

0

Nowa hala

Ukończenie budowy drugiej hali produkcyjnej.

Zakończony został projekt pn. „Budowa hali produkcyjno – magazynowej i zakup maszyn szansą na rozwój i wzrost konkurencyjności firmy Ziółkowski Bogusław Juventas” współfinansowany ze środków Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014–2020. Zwieńczeniem czego jest nasza druga hala produkcyjna o powierzchni ponad 620 m².

0

Nowa hala

Ukończenie budowy pierwszej hali produkcyjnej.

W 2016 przenieśliśmy naszą firmę z wynajmowanej przestrzeni do własnej, nowo powstałej hali produkcyjnej o powierzchni ponad 1300 m². Hala mieści w sobie ślusarnię, stolarnie, szwalnie, dział tapicerski, montownię oraz biuro.

0

Meble

Produkcja mebli gabinetowych.

Rok 2016 jest rokiem przełomowym dla JUVENTAS. Do działalności naszej firmy dodajemy produkcję mebli gabinetowych na wymiar.

0

Asortyment

Ponad 200 produktów w ofercie firmy.

Rok 2015, jest rokiem, w którym asortyment przez nas produkowany liczy już ponad 200 produktów. Parawany, taborety lekarskie, fotele zabiegowe, wózki do przewozu chorych, czy przyrządy nauki chodzenia na stałe wchodzą do naszej oferty.

0

Asortyment

Ponad 100 produktów w ofercie firmy.

Na przełomie 2011 i 2012 roku asortyment naszej firmy sięga już 100 produktów. Produkty jakie oferujemy naszym klientom to m.in.: składane i stacjonarne stoły do masażu i rehabilitacji, leżanki i kozetki lekarskie, fotele ginekologiczne czy stoliki do rehabilitacji dłoni. Wprowadzamy również pierwsze meble przeznaczone do placówek medycznych tj. stoliki do przewijania niemowląt i szafki pod aparaturę medyczną.

0

Słowacja

Nasze produkty docierają na rynek słowacki.

Rok 2008 to czas, w którym rozpoczynamy sprzedawać nasze produkty na terenie Słowacji. Firma JUVENTAS, s.r.o. rozpoczyna sprzedaż stacjonarną, oraz internetową.

0

Węgry

Otwarcie salonu marki JUVENTAS.
Rozpoczynamy sprzedaż produktów marki JUVENTAS w naszym pierwszym salonie stacjonarnym, na terenie Węgier.
0

Nasz początek

Rozpoczęcie działalności firmy JUVENTAS.

Firma JUVENTAS powstała z potrzeby zaoferowania polskim klientom najwyższej klasy sprzętu do rehabilitacji, wyposażenia, oraz mebli przeznaczonych do placówek medycznych. Rozpoczynając naszą działalność, firma zatrudniała zaledwie kilka osób. Pierwszymi produktami, jakie wyprodukowaliśmy były drewniane stoły do masażu i rehabilitacji.